20850-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Fernmeldedienste, außer Fernsprech- und Datenübertragungsdiensten – Telefonie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTelefonie
BeschreibungWij zijn op zoek naar een vaste partner voor vaste en mobiele tefonie (en het klant contact centrum) om de dienstverlening vanaf 1 augustus 2025 te continueren.
Interne KennungT128643
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64220000 Fernmeldedienste, außer Fernsprech- und Datenübertragungsdiensten
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenEr kunnen aanvullende kansen die in het kansendossier door inschrijver worden aangeboden afgenomen worden.