20850-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung – Zabezpečovací systém ETCS pro motorové jednotky Alstom LINT společnosti Leo Express Tenders s.r.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečovací systém ETCS pro motorové jednotky Alstom LINT společnosti Leo Express Tenders s.r.o.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení díla spočívajícího v komplexní dodávce a instalaci mobilní části zabezpečovacího systému ETCS aplikační úrovně 2 (Level 2), která bude vyhovovat základní normě 3 (Baseline 3) (dále jen „Zařízení“) do drážních vozidel řady LINT27 a řady LINT41 (dále jen „vozidla“ či „jednotky“). Součástí zakázky je také dodání související technické dokumentace včetně dokumentů nutných pro provoz, údržbu a opravy Zařízení, včetně realizace změn Zařízení a veškeré doklady nezbytné k provozování takto dovybavených vozidel na železničních tratích v České republice, které nebudou prozatímní nebo zkušební povahy, včetně dokumentů o schválení typu (homologace) a průkazů způsobilosti či jiných obdobných dokumentů vztahujících se ke každému vozidlu, tzn. schválení Drážním úřadem (DÚ) a Evropskou agenturou pro železnice (ERA). Podrobný popis předmětu zakázky je uveden v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předmětem zakázky je provedení díla až na 15 kusech jednotek takto: Garantovaný počet – jedná se o 5 ks jednotek, z toho 4x Alstom LINT41 a 1x Alstom LINT27. S vybraným dodavatelem uzavře zadavatel smlouvu, (dále jako „Smlouva“), jejímž předmětem bude provedení díla na těchto 5 kusech jednotek (dále „jako Garantovaný počet“) V souladu s § 100 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy a to tak, že nad rámec Garantovaného počtu má zadavatel možnost jednostranně uplatnit opční právo na provedení díla na dalších až 10 kusech jednotek Opční možnost –Nad rámec Garantovaného počtu má zadavatel právo požadovat provedení díla na dalších max. 10 ks jednotek (7x Alstom LINT41, 3x Alstom LINT27). Podrobněji viz čl. 3 zadávací dokumentace.