2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal ontwerpteam renovatie Muzee te Scheveningen
Beschreibung: De Opdracht behelst het uitwerken van het programma van eisen tot een volledig en uitgewerkt ontwerp. De werkzaamheden omvatten het architectonische (bouwkundig, landschappelijk en interieur/vaste inrichting) ontwerp, constructieve ontwerp en installatietechnische ontwerp, inclusief de benodigde bouwfysische, archeologische, ecologische en duurzaamheidsadviezen en uitwerkingen (inclusief brandveiligheid).
Interne Kennung: DSO-24.124
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71323200 Planung von Werksanlagen, 92520000 Dienstleistungen von Museen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000