208519-2026 - Ergebnis
Tschechien – Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten – Dílčí dohoda na zhotovitele vrtných prací pro akci - Podzemní voda v krystaliniku - HGR 6550 a HGR 6320
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDílčí dohoda na zhotovitele vrtných prací pro akci - Podzemní voda v krystaliniku - HGR 6550 a HGR 6320
BeschreibungProjekt „Podzemní voda v krystaliniku“ je zaměřen na výzkum hydrogeologických masívů jako oblastí infiltrace srážek pro pánevní struktury především neogénu a kvartéru. Oblasti krystalinika, které mají charakter hydrogeologických masívů na výše položených územích, jsou velmi zranitelné v období dlouhodobého sucha. Cílem prací je řešení konkrétních území vybraných hydrogeologický rajonů (definování oblastí ohrožených suchem, vytipování nových lokalit jako zdrojů podzemní vody) a zároveň také vytvoření metodiky pro zpracování bilancí zásob podzemní vody v krystaliniku.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351730 Geologische Prospektion, 71351700 Wissenschaftliche Prospektion
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungLOT-0001 1