208520-2025 - Ergebnis
Niederlande – Schwimmbagger- und Pumparbeiten – De uitvoering van onderhoudsbaggerwerkzaamheden door middel van de inzet van sleephopperzuigers
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De uitvoering van onderhoudsbaggerwerkzaamheden door middel van de inzet van sleephopperzuigers
Beschreibung: North Sea Port doet met enige regelmaat een beroep op externe partijen voor het baggeren met behulp van sleephopperzuigers. De werkzaamheden die door opdrachtnemer onder de overeenkomst dienen te worden uitgevoerd vinden plaats binnen het beheersgebied van North Sea Port. De werkzaamheden betreffen voornamelijk onderhoudsbaggerwerkzaamheden in de getijdehavens zijnde Buitenhaven, Sloehaven en Braakmanhaven raamovereenkomsten met geschikte partijen
Interne Kennung: 202401124
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gezien de geografische locatie van het project en het grensoverschrijdende karakter van de aanbesteder, is er gekozen voor een Europese openbare procedure. De aanbesteder streeft ernaar om door middel van optimale openbaarheid marktpartijen maximaal de mogelijkheid te geven tot deelneming door het uitbrengen van een inschrijving en in aanmerking te komen voor de opdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: De uitvoering van onderhoudsbaggerwerkzaamheden door middel van de inzet van sleephopperzuigers voor de periode 2025-2027
Beschreibung: North Sea Port doet met enige regelmaat een beroep op externe partijen voor het baggeren met behulp van sleephopperzuigers. De werkzaamheden die door opdrachtnemer onder de overeenkomst dienen te worden uitgevoerd vinden plaats binnen het beheersgebied van North Sea Port. De werkzaamheden betreffen voornamelijk onderhoudsbaggerwerkzaamheden in de getijdehavens zijnde Buitenhaven, Sloehaven en Braakmanhaven. Raamovereenkomsten met meerdere partijen
Interne Kennung: 1
208520-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 202401124
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45252124 Bagger- en pompwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1