2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávku sekvenační chemie pro Univerzitu Palackého v Olomouci 2024-2027
Beschreibung: Předmětem jednotlivých veřejných zakázek bude dodávka sekvenačních chemie pro sekvenování nové generace na platformách Illumina, a to včetně souvisejících reagencií nezbytných pro přípravu knihoven, spuštění sekvenačního runu, klastrovací chemie, sekvenačních flow cell, sekvenační chemie, pomocných činidel a údržbu. Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude specifikován vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 Zákona.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na dodávku sekvenační chemie pro Univerzitu Palackého v Olomouci 2024-2027