2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Afvaloverslaglocatie Middelburg
Beschreibung: Het Werk bestaat in hoofdzaak uit bouwkundige, constructieve en installatietechnische werkzaamheden voor het realiseren van een overslaglocatie van de Zeeuwse Reinigingsdienst (ZRD), gelegen aan de Ampèreweg te Middelburg. Overslagactiviteiten Ca. 5.300 M² Personeelsgebouw Ca. 260 M²
Interne Kennung: 2602SB001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232470 Abfallumschlagstelle, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45350000 Maschinentechnische Installationen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1