208662-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Kraftfahrzeuge – Elektrische dienstauto’s - en bestelauto’s op basis van volledige operationele lease
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektrische dienstauto’s - en bestelauto’s op basis van volledige operationele lease
BeschreibungWij zoeken een betrouwbare partner die deze opdracht voor de aankomende 5 jaar voor ons verzorgt. Zie verder onze aanbestedingsleidraad 6 dienstauto's en 4 bestelauto's maar ook flexibel op schalen met voor elk 2 of afschalen met 1 voor de dienstauto's
Interne Kennung1266784
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34111000 Kombiwagen und Limousinen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungWij zoeken een betrouwbare partner die deze opdracht voor de aankomende 5 jaar voor ons verzorgt. Zie verder onze aanbestedingsleidraad 6 Elektrische-dienst- en 4 bestelauto's maar ook flexibel op schalen met voor elk 2 of afschalen met 1 voor de dienstauto's
Interne Kennung1