208707-2026 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Wykonanie usługi ogrodniczej w zakresie usunięcia drzew i podrostów na terenie nieruchomości oznaczonej jako działki ewidencyjne nr 11/8 oraz 11/9 z obrębu 42 Podgórze położonych na terenie Krakowa.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi ogrodniczej w zakresie usunięcia drzew i podrostów na terenie nieruchomości oznaczonej jako działki ewidencyjne nr 11/8 oraz 11/9 z obrębu 42 Podgórze położonych na terenie Krakowa.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi ogrodniczej w zakresie usunięcia drzew i podrostów na terenie nieruchomości oznaczonej jako działki ewidencyjne nr 11/8 oraz 11/9 z obrębu 42 Podgórze położonych na terenie Krakowa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 024.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001