See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor advies op vlak van milieu, havenontwikkeling en veiligheid
Beschreibung: North Sea Port zoekt een partner die gevraagd en ongevraagd ondersteuning biedt onder de vorm van advies inzake milieu, veiligheid en havenontwikkeling, rekening houdend met klimaat, natuur en energietransitie. Een kritische partner die meedenkt en op een ontzorgende manier expertise en structuur biedt bij vraagstukken en problemen waar North Sea Port, al dan niet bewust, mee geconfronteerd wordt of zal worden. De adviesvragen kunnen over projecten, wetgeving, initiatieven, ad hoc problemen,… gaan. Er wordt door North Sea Port onder andere aan de volgende vormen gedacht die het advies kan aannemen: Type A: Ondersteunend advies bij of voorafgaand aan, specifieke vergunningsprocedures Type B: Advies over specifieke milieu-, ruimtelijke ontwikkelings- en veiligheidsissues Type C: Uitwerken van specifieke projecten ter uitvoering van het milieubeleid, ruimtelijke beleid of veiligheidsbeleid van North Sea Port Type D: Ondersteuning en advies bij visievorming over diverse gerelateerde onderwerpen ... Het doel van deze raamovereenkomst is om in partnerschap op vlotte wijze vragen, acties en projecten te kunnen behandelen inzake milieu- en veiligheidsaspecten en aspecten van havenontwikkeling, meestal in het kader van concrete dossiers, onderzoeksvragen of wetgeving waarop North Sea Port tijdig een antwoord moet kunnen bieden.
Interne Kennung: PPP0L6-372/5054/2025-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: België
Beschreibung: Advies met betrekking tot het Belgische grondgebied (van North Sea Port)
Interne Kennung: 2025-001 I_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung, 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle
Los: LOT-0002
Titel: Nederland
Beschreibung: Advies met betrekking tot het Nederlandse grondgebied (van North Sea Port)
Interne Kennung: 2025-001 II_2