2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem długoterminowy samochodów osobowych dla RARS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest długoterminowy najem samochodów osobowych na 48 miesięcy w ilości 29 szt. dla Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych z podziałem na części: 1) Część nr 1 - Najem 26 sztuk samochodów osobowych min. klasy C (automat); 2) Część nr 2 - Najem 2 sztuk samochodów osobowych min. klasy C (manual); 3) Część nr 3 - Najem 1 sztuki samochodu osobowego min. klasy D (automat);
Interne Kennung: BPzp.271.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60171000 Vermietung von Personenwagen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Najem 26 sztuk samochodów osobowych min. klasy C (automat)
Beschreibung: Część nr 1 - Najem 26 sztuk samochodów osobowych min. klasy C (automat)
Interne Kennung: Część nr 1 - Najem 26 sztuk samochodów osobowych min. klasy C (automat)
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Najem 2 sztuk samochodów osobowych min. klasy C (manual)
Beschreibung: Część nr 2 - Najem 2 sztuk samochodów osobowych min. klasy C (manual)
Interne Kennung: Część nr 2 - Najem 2 sztuk samochodów osobowych min. klasy C (manual)
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Najem 1 sztuki samochodu osobowego min. klasy D (automat)
Beschreibung: Część nr 3 - Najem 1 sztuki samochodu osobowego min. klasy D (automat)
Interne Kennung: Część nr 3 - Najem 1 sztuki samochodu osobowego min. klasy D (automat)