2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voltijdopleiding bevelvoerder, manschap en chauffeur licht
Beschreibung: Zie beschrijvend document zie beschrijvend document
Interne Kennung: NIPV2025-EA-03775
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie beschrijvend document
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Voltijdopleiding manschap, bevelvoerder en chauffeur licht
Beschreibung: Zie Beschrijvend Document.
Interne Kennung: 1