2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en keuring sportmaterialen gemeentelijke sporthallen
Beschreibung: Gemeente Roermond wenst veilige, kwalitatief hoogwaardige en toekomstbestendige sportmaterialen in de gemeentelijke sporthallen, zodat alle gebruikers – van scholieren tot sportverenigingen – kunnen sporten in een betrouwbare en veilige omgeving. € 240.000
Interne Kennung: 8438-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Roermond wenst veilige, kwalitatief hoogwaardige en toekomstbestendige sportmaterialen in de gemeentelijke sporthallen, zodat alle gebruikers – van scholieren tot sportverenigingen – kunnen sporten in een betrouwbare en veilige omgeving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: € 240.000