2. Verfahren
Verfahren
Titel: OGŁOSZENIE o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w komunikacji samochodowej autobusami miejskimi wg rozkładów jazdy, wraz z emisją, sprzedażą i kontrolą biletów na te usługi z uwzględnieniem wszystkich przejazdów ulgowych i bezpłatnych. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych organizowanych przez Zamawiającego na terenie Gminy Chocianów pomiędzy miejscowościami: Raków, Chocianowiec, Trzebnice, Brunów, Trzmielów, Szklary Dolne, Pogorzeliska, Jabłonów, Parchów, Michałów, Ogrodzisko, Żabice, Chocianów. Szacunkowa ilość wozokilometrów w okresie trwania umowy: ok. 600.000 (średnio około 120.000 wozokilometrów w każdym roku trwania umowy)
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001