2. Verfahren
Verfahren
Titel: GET UJEP_Systém pro stanovení mechanických vlastností
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka systému pro stanovení mechanických vlastností včetně příslušenství. Nedílnou součástí dodávky je dále doprava do místa plnění, instalace, uvedení do požadovaného provozu, odzkoušení, zaškolení obsluhy, předání návodů apod. (podrobněji viz příloha č. 2 „Kupní smlouva“ zadávací dokumentace). Zadavatel požaduje přístroj nový, nikoliv demo, repasovaný nebo jakkoliv již dříve použitý. Technické podmínky jsou vymezeny formou minimálních technických požadavků Zadavatele na předmět plnění a jsou uvedeny v příloze č. 3 „Minimální technické požadavky“ zadávací dokumentace. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: GET UJEP_Systém pro stanovení mechanických vlastností
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001