2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy energii elektrycznej zgodnie z obowiązującym przepisami, standardami jakościowymi Ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r, Prawo energetyczne ( tj. Dz,U. z 2018 r. poz. 755 z późn. zm ) zwana dalej ustawą PE oraz przepisami wykonawczymi w szczególności Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 04 maja 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. 2. Prognozowane zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie trwania umowy zostało określone w załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy w ilości 6383316 kWh
Vorherige Bekanntmachung: 690167-2025
Interne Kennung: Nr sprawy 17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001