See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości opieki zdrowotnej w Powiatowym Centrum Medycznym Sp. z o.o. Szpitalu Powiatowym w Wieruszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest następująca dostawa: Dostawa sprzętu medycznego w ramach zadania pn. Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości opieki zdrowotnej w Powiatowym Centrum Medycznym Sp. z o.o. Szpitalu Powiatowym w Wieruszowie. 2. Zamawiający podzielił zamówienie na następujące części: 1) Część 1 – sprzęt medyczny na potrzeby pracowni endoskopii*; 2) Część 2 – sprzęt medyczny na potrzeby poradni ortopedycznej; 3) Część 3 – sprzęt medyczny na potrzeby poradni ginekologiczno-położniczej; 4) Część 4 – sprzęt medyczny na potrzeby poradni okulistycznej; 5) Część 5 – sprzęt medyczny na potrzeby poradni kardiologicznej; 6) Część 6 – sprzęt medyczny na potrzeby oddziału chirurgii jednego dnia.
Vorherige Bekanntmachung: 32815-2026
Interne Kennung: ZP/4/2025/PCM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – sprzęt medyczny na potrzeby pracowni endoskopii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ. Uwaga! Część 1 zamówienia – sprzęt medyczny na potrzeby pracowni endoskopii oznaczony w SWZ „*” przewiduje możliwość wykonania dostaw objętych prawem opcji. Szczegółowy zakres świadczenia opcyjnego został przez zamawiającego określony w rozdziale 41 SWZ. Proszę uwzględnić zapisy ujęte w rozdziale 11 SWZ dotyczące prawidłowego wypełnienia formularza ofertowego w przypadku składania oferty na część 1 zamówienia. Dostawy przewidziane jako świadczenie opcyjne nie są objęte współfinansowaniem ze środków zewnętrznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zakresu opcyjnego 1 części zamówienia stanowi załącznik nr 1G do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający korzysta z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. 2. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie wskazanym w załączniku nr 1G do SWZ i dotyczy wyłącznie części 1 zamówienia. 4. Zlecenie realizacji dodatkowego zakresu przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w załączniku nr 1G do SWZ, może nastąpić w zależności od możliwości ich sfinansowania przez Zamawiającego na etapie zawierania umowy lub po jej zawarciu. Realizacja dostaw w ramach prawa opcji może być zlecona w całości lub wcale. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie z tytułu realizacji zakresu dodatkowego przedmiotu zamówienia, na podstawie ceny wskazanej w ofercie wykonawcy na świadczenie opcyjne. 6. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie prawa opcji, jeżeli Zamawiający nie skorzystał z przedmiotowego prawa. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny i nie stanowi podstawy do dochodzenia względem niego odpowiedzialności z tytułu niewykonania umowy, 7. Maksymalna wartość opcji to 45 % wartości brutto podstawowego zakresu przedmiotu zamówienia w części 1. 8. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji podczas zawierania umowy lub po podpisaniu umowy z wykonawcą w terminie do 15 dni od dnia zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Podstawą do uruchomienia dostaw objętych prawem opcji będzie pisemne oświadczenie zamawiającego. Termin wykonania dostaw objętych prawem opcji jest tożsamy z terminem wskazanym w ofercie wykonawcy i będzie liczony od dnia przekazania wykonawcy oświadczenia o uruchomieniu prawa opcji przez zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – sprzęt medyczny na potrzeby poradni ortopedycznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1B do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – sprzęt medyczny na potrzeby poradni ginekologiczno-położniczej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1C do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – sprzęt medyczny na potrzeby poradni okulistycznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1D do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – sprzęt medyczny na potrzeby poradni kardiologicznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1E do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – sprzęt medyczny na potrzeby oddziału chirurgii jednego dnia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1F do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente