2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding voor accountantsdiensten
Beschreibung: 1.3 De opdracht De doelstelling van deze aanbesteding is de Accountantsdiensten voor beide verenigingen (twee solitaire opdrachten) binnen 1 aanbesteding te verkrijgen. De beide verenigingen (hierna te noemen: De Aanbestedende dienst) wensen dit doel te realiseren door middel van een openbare Europese aanbesteding. Voor deze procedure is gekozen aangezien de raming van deze opdracht boven de drempel van Europees aanbesteden valt. Het doel is om een overeenkomst aan te gaan met een gecertificeerde accountant t.b.v. de accountantscontrole. Daarnaast zal de accountant een natuurlijke adviesfunctie vervullen voor het Algemeen Bestuur, de Auditcommissie, de directie, Manager bedrijfsvoering en de controller. De huidige uitgaven en de raming voor de controle op de jaarrekening, interim-controle en WNT bedragen per raad circa € 98.000,00 per jaar (inclusief BTW), gebaseerd op het prijspeil 2025. De subsidiecontroles bedroegen in 2025 voor de PO-Raad circa € 68.000,00 (over 3 controles) en voor de VO-raad circa € 61.000,00 (over 4 controles), beide inclusief BTW. Hiermee kwamen de kosten voor 2025 op totaal circa € 325.000,00 uit.
Interne Kennung: VOPO26ACD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om per vereniging één overeenkomst met dezelfde accountant af te sluiten voor de boekjaren 2026 tot en met 2028 plus optionele verlengingen van tweemaal twee boekjaren vanaf boekjaar 2029.