See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TO/INV/SAT/1/U4 - Sint-Annavoetgangerstunnel Reproductie roltraptreden
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van : ● Volledig afgewerkte traptreden van de roltrappen van Sint-Annatunnel volgens het originele ontwerp uit 1933. ● Diverse reserveonderdelen van traptreden van deze roltrappen volgens het originele ontwerp uit 1933 waaronder gietstukken, tredelatjes, bronzen neustippen, tredeplank, buiken, kelven, assen, wieltjes, lagers, rivetten etc. ● Transport en stockagerekken voor het vervoeren, respectievelijk stockeren op permanente basis van deze traptreden en reserveonderdelen. Deze leveringen maken deel uit van het aanleggen van een strategische stock ten behoeve van het onderhoud aan de roltrappen Sint-Annatunnel.
Interne Kennung: TO/INV/SAT/1/U4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Inkorting met 5kd wegen elektronische publicatie
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419530 Teile für Rolltreppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TO/INV/SAT/1/U4 - 1
Interne Kennung: 1