See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT** Raamovereenkomst voor het leveren van brandweeruniformen en toebehoren
Beschreibung: De opdracht betreft een raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de opdracht worden overeen gekomen, die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten voor de levering van brandweeruniformen en toebehoren.
Interne Kennung: C-ALL-25-000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: C-ALL-25-000 - 1
Interne Kennung: 1