See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering warme maaltijden voor Buurthuis De Kastanje 2026
Beschreibung: Deze opdracht omvat de bereiding en levering van volwaardige, warme maaltijden voor bezoekers van Buurthuis De Kastanje. De maaltijden zijn bestemd voor onmiddellijke consumptie en dienen te beantwoorden aan de geldende normen inzake voedselveiligheid, hygiëne en kwaliteit.
Interne Kennung: PPP07O-1318/6020/2026/867
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1