2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa techniczna, eksploatacyjna oraz konserwacja urządzeń i instalacji znajdujących się w nieruchomości Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa techniczna, eksploatacyjna oraz konserwacja urządzeń i instalacji znajdujących się w nieruchomości Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie.
Interne Kennung: OG.261.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa techniczna, eksploatacyjna oraz konserwacja urządzeń i instalacji znajdujących się w nieruchomości Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie. Podstawy wykluczenia: Udział w organizacji przestępczej: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia: Dotyczy: art. 108 ust. 1pkt 6 ustawy Pzp Korupcja: Dotyczy: art. 108 ust. 1 i 2 ustawy Pzp Nadużycia: Dotyczy: art. 108 ust. 1 i 2 ustawy Pzp Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp Opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp Płatność podatków: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym: Dotyczy: art. 108 ust. 1 i 2 ustawy Pzp, art. 109 ust.1 pkt.1 i pkt. 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie z dnia 8 kwietnia 2022 r. (Dz. Urz. L Nr 111, str. 1) . Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp Aktywami zarządza likwidator: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp Działalność gospodarcza jest zawieszona: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp Układ z wierzycielami: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp Niewypłacalność: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp Upadłość: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp Kryteria kwalifikacji Sytuacja ekonomiczna i finansowa: 1. Wykonawca musi posiadać środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości nie mniejszej niż 300 000,00 zł (słownie: trzysta tysięcy złotych 00/100), 2. Wykonawca musi wykazać posiadanie aktualnie opłaconej polisy, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę 300 000,00 zł (słownie: trzysta tysięcy złotych 00/100), Zdolność techniczna i zawodowa: 1. Wykonawca w okresie ostatnich 3 (trzech) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje, co najmniej 1 usługę w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych na obiekcie użyteczności publicznej, z których każda trwa/trwała co najmniej 12 miesięcy w ramach jednego kontraktu/jednej umowy. Wartość każdej (pojedynczej) usługi winna być nie mniejsza niż: 450 000,00 zł brutto (przez wartość zamówienia Zamawiający rozumie całkowite wynagrodzenie należne Wykonawcy wynikające z umowy). 2. Wykonawca musi dysponować co najmniej 3 (trzema) pracownikami (wykonującymi usługę na obiekcie w godz. 8:00-16:00) , w tym: 2.1 jedną osobą do nadzorowania ze strony Wykonawcy należytego wykonywania usługi - pełniąca funkcję Koordynatora, posiadającą uprawnienie do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru i eksploatacji, w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, w zakresie urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu powyżej 1kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50kW, aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń w zakresie instalacji i urządzeń elektroenergetycznych o napięciu powyżej 1 kV. Wymieniona osoba musi mieć co najmniej 12 miesięczne doświadczenie na stanowisku eksploatacji ww. urządzeń, instalacji i sieci; 2.2 co najmniej 1 osobę posiadającą uprawnienie do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi i konserwacji dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających i zużywających ciepło oraz inne urządzenia energetyczne, tj. sieci i instalacje cieplne wraz z urządzeniami pomocniczymi o przesyle ciepła powyżej 50 kW, urządzenia wentylacji, klimatyzacji i chłodnicze o mocy powyżej 50 kW, aparatura kontrolno-pomiarowa i urządzenia automatycznej regulacji do urządzeń i instalacji wymienionych wyżej. Wymieniona osoba musi mieć co najmniej 12 miesięczne doświadczenie na stanowisku eksploatacji ww. urządzeń, instalacji i sieci; .2.3 co najmniej 1 osobę, która ma co najmniej 12 miesięczne doświadczenie w branży ogólnobudowlanej i sanitarnej. Zamawiający dopuszcza łączenie wymienionych ppkt uprawnień przez 1 lub więcej osób.