209085-2026 - Ergebnis
Polen – Vernetzungssoftwarepaket – Dostawa oprogramowania klasy PAM wraz z wdrożeniem oraz dostawa systemu nadzoru i rejestrowania dostępu do infrastruktury sieciowej typu NAC wraz z wdrożeniem.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania klasy PAM wraz z wdrożeniem oraz dostawa systemu nadzoru i rejestrowania dostępu do infrastruktury sieciowej typu NAC wraz z wdrożeniem.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania klasy PAM wraz z wdrożeniem oraz dostawa systemu nadzoru i rejestrowania dostępu do infrastruktury sieciowej typu NAC wraz z wdrożeniem. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych z podziałem na 2 zadania.
Vorherige Bekanntmachung814402-2025
Interne KennungW.Sz.Z:TZ-280-135/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa oprogramowania klasy PAM (Privilege Access Menagement) wraz z usługą wdrożenia oraz wsparciem technicznym
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia w Zadaniu nr 1 określa Załącznik Nr 3/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty na etapie jej składania. Opis zasad udzielenia Wykonawcy zdalnego dostępu do zasobów sieci teleinf. w celu umożliwienia Wykonawcy realizacji jego zobowiązań wynikających z umowy, określa Załącznik Nr 3/1a do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1 - dostawa oprogramowania klasy PAM (Privilege Access Menagement) wraz z usługą wdrożenia oraz wsparciem technicznym
LosLOT-0002
Titeldostawa systemu nadzoru i rejestrowania dostępu do infrastruktury sieciowej typu NAC (Network Access Control) wraz z usługą wdrożenia oraz serwisem i wsparciem technicznym
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia w Zadaniu nr 2 określa Załącznik Nr 3/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty na etapie jej składania.
Interne KennungZadanie nr 2 - dostawa systemu nadzoru i rejestrowania dostępu do infrastruktury sieciowej typu NAC (Network Access Control) wraz z usługą wdrożenia oraz serwisem i wsparciem technicznym