2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud klimaatinstallaties en adsorptiedrogers
Beschreibung: Het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud en vervanging van 181 klimaatinstallaties + 82 adsorptiedrogers
Interne Kennung: Onderhoud klimaatinstallaties en adsorptiedrogers
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De niet-openbare procedure bestaat uit twee fasen: een selectiefase en een gunningfase. Oasen wil aan de hand van de selectieleidraad (de selectiefase) komen tot een selectie van maximaal 4 gegadigden die voldoen aan de gestelde geschiktheidseisen, dat wil zeggen gegadigden die in staat zijn en ook bewezen hebben, soortgelijke opdrachten met succes te kunnen realiseren. Na selectie nodigt Oasen de geselecteerde ondernemingen uit voor het doen van een inschrijving door middel van een uitnodiging tot inschrijving. Oasen wil aan de hand van de aanbestedingsprocedure de opdracht gunnen aan één (1) inschrijver die de inschrijving heeft gedaan met de beste prijs – kwaliteitverhouding. De criteria die Oasen gaat hanteren voor de gunningcriteria (Oasen behoudt zich het recht voor deze aan te passen) zijn: plan van aanpak voor opstart en implementatie dienstverlening, uitwerking van de casus ‘uitvallen luchtbehandelingskast (LBK) in laagspanningsruimtes’ en de prijs.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de overeenkomst kan Oasen de diensten tevens inzetten voor: • Tijdelijke huisvesting tijdens de verbouwing van het hoofdkantoor; • Het hoofdkantoor na verbouwing. • Het districtskantoor en het magazijn.