2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja górniczego wyciągu szybowego szybu Grunwald III przedział północny w zakresie wymiany naczynia wyciągowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Halemba z podziałem na 2 zadania
Beschreibung: Modernizacja górniczego wyciągu szybowego szybu Grunwald III przedział północny w zakresie wymiany naczynia wyciągowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Halemba z podziałem na 2 zadania
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51541100 Installation von Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Dostawa zmodernizowanej fabrycznie nowej skipoklatki 30 Mg wraz z niezbędną dokumentacją.
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Dostawa zmodernizowanej fabrycznie nowej skipoklatki 30 Mg wraz z niezbędną dokumentacją.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Kompleksowa wymiana dostarczonej skipoklatki 30 Mg w górniczym wyciągu szybowym szybu Grunwald III przedział północny.
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Kompleksowa wymiana dostarczonej skipoklatki 30 Mg w górniczym wyciągu szybowym szybu Grunwald III przedział północny.
Interne Kennung: Zadanie nr 2