2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego pojazdów elektrycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego dwóch samochodów skrzyniowych kategorii N2 o napędzie elektrycznym na okres 36 m-cy. 2. Szczegółowy opis zamówienia, warunki jego realizacji oraz wymagany okres gwarancji zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. Podane parametry techniczno – użytkowe podane w załączniku nr 6 są wymagane. Nieposiadanie jakiegokolwiek parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 159144-2025
Interne Kennung: PN/5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego pojazdu elektrycznego - 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego samochodu skrzyniowego kategorii N2 o napędzie elektrycznym na okres 36 m-cy. 2. Szczegółowy opis zamówienia, warunki jego realizacji oraz wymagany okres gwarancji zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. Podane parametry techniczno – użytkowe podane w załączniku nr 6 są wymagane. Nieposiadanie jakiegokolwiek parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty.
Interne Kennung: PN/5/2025-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego pojazdu elektrycznego - 2
Interne Kennung: PN/5/2025-2