See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Chojnice-Kościerzyna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu osób komunikacja autobusową w zastępstwie realizowanych przez POLREGIO S.A. kolejowych przewozów pasażerskich na odcinku Chojnice-Kościerzyna w terminie od 17.01.2026r. do 12.12.2026r., w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi. 2. Przewidywany przebieg autobusów bez doliczania dojazdów (próżnych przebiegów) w okresie realizacji zamówienia to około 240 900 km.
Vorherige Bekanntmachung: 844345-2025
Interne Kennung: Gd.240.4802.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art 378 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001