See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów w zakresie 4 (czterech) części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy jaj w 2025 r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów. CZĘŚĆ I: Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość CZĘŚĆ II: Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin CZĘŚĆ III: Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm CZĘŚĆ IV: Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 1, CZĘŚCI NR 2, CZĘŚCI NR 3, CZĘŚCI NR 4 określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, 2, 3, 4 – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 4) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 597817-2024
Interne Kennung: ZP/PN/62/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuję, że na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 – Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość
Beschreibung: CZĘŚĆ I: Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 1, CZĘŚCI NR 2, CZĘŚCI NR 3, CZĘŚCI NR 4 określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, 2, 3, 4 – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/62/1/2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszego Zamówienia z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 1 do oferty tj. Formularzu cenowym – odpowiednio do części, kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2.Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 3.Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4.Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 4 ust. 3 wzoru umowy w całym okresie obowiązywania niniejszej umowy. Zamawiający o zamiarze skorzystania z prawa opcji, jego zakresie, miejscach i terminach dostarczenia dostaw opcjonalnych powiadomi Wykonawcę telefonicznie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania Umowy. 5.W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 -Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin
Beschreibung: CZĘŚĆ II: Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 1, CZĘŚCI NR 2, CZĘŚCI NR 3, CZĘŚCI NR 4 określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, 2, 3, 4 – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/62/2/2024
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 – Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm
Beschreibung: CZĘŚĆ III: Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 1, CZĘŚCI NR 2, CZĘŚCI NR 3, CZĘŚCI NR 4 określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, 2, 3, 4 – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/62/3/2024
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2 do Umowy, kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI” co niniejszym Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie Umowy. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2.
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 – Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów
Beschreibung: CZĘŚĆ IV: Sukcesywne dostawy jaj w 2025 r., ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 1, CZĘŚCI NR 2, CZĘŚCI NR 3, CZĘŚCI NR 4 określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, 2, 3, 4 – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/62/4/2024