See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie ratownictwa górniczego dla WĘGLOKOKS KRAJ S.A. z podziałem na zadania: 1) Usługa związana z utrzymaniem gotowości do udziału w akcjach ratowniczych przez odpowiednie jednostki wraz ze specjalistycznym sprzętem, 2) Usługa w zakresie udziału odpowiednich jednostek w akcjach ratowniczych wraz ze specjalistycznym sprzętem, 3) Usługa w zakresie świadczenia usług związanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzonego w trybie z wolnej ręki na podstawie przepisów Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), pn. Świadczenie usług w zakresie ratownictwa górniczego dla WĘGLOKOKS KRAJ S.A. z podziałem na zadania: 1) Usługa związana z utrzymaniem gotowości do udziału w akcjach ratowniczych przez odpowiednie jednostki wraz ze specjalistycznym sprzętem, 2) Usługa w zakresie udziału odpowiednich jednostek w akcjach ratowniczych wraz ze specjalistycznym sprzętem, 3) Usługa w zakresie świadczenia usług związanych
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 80530000 Berufsausbildung, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług w zakresie ratownictwa górniczego dla WĘGLOKOKS KRAJ S.A. z podziałem na zadania: 1) Usługa związana z utrzymaniem gotowości do udziału w akcjach ratowniczych przez odpowiednie jednostki wraz ze specjalistycznym sprzętem, 2) Usługa w zakresie udziału odpowiednich jednostek w akcjach ratowniczych wraz ze specjalistycznym sprzętem, 3) Usługa w zakresie świadczenia usług związanych z przeprowadzeniem kursów i szkoleń w zakresie ratownictwa górniczego
Interne Kennung: PRZZ/4205
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 80510000 Spezialausbildung, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen