2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svazková základní škola Český Brod/Doubravčice - objekt Doubravčice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je projekt novostavby svazkové základní školy Český Brod – Doubravčice, objekt ZŠ Doubravčice, který řeší novostavbu objektu základní školy a přilehlé plochy. Areál základní školy obsahuje objekt základní školy, venkovní sportovní hřiště se zahradou, školní dvůr pro děti, oplocení a areálové úpravy zpevněných a nezpevněných ploch. Dále je řešeno napojení na dopravní a technickou infrastrukturu, vnitroareálové rozvody inženýrských sítí a přeložky sítí. Jedná se o stavbu trvalého charakteru a inženýrské sítě v obci Dvoubravčice ve Středočeském kraji. Součástí objektu základní školy je i tělocvična s hledištěm pro diváky, šatnami a hygienickým zázemím, sklady pro sportovní náčiní a technickými prostorami. Areál základní školy se nachází na východním okraji obce Doubravčice, při silniční komunikaci vedoucí k obci Masojedy, v klidné rezidenční lokalitě. Školní areál se nachází na pozemcích ve vlastnictví obce v katastrálním území Doubravčice.
Vorherige Bekanntmachung: 779114-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212222 Bau von Turnhallen, 45212422 Bau von Kantinen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45255110 Bohrlocharbeiten, 45100000 Baureifmachung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 12/23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45255110 Bohrlocharbeiten, 45100000 Baureifmachung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45212422 Bau von Kantinen, 45212222 Bau von Turnhallen