2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klant- en medewerkerstevredenheidsysteem
Beschreibung: Als Sociale Dienst Drechtsteden zoeken we een systeem om de klanttevredenheid mee te meten van onze cliënten nadat zij een bezoek aan ons hebben gebracht of anderzijds van onze dienstverlening gebruik hebben gemaakt of met ons in aanraking zijn gekomen. In potentie willen we het systeem ook inzetten voor het meten van medewerkerstevredenheid 0
Interne Kennung: 250199GRS
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311200 Durchführung von Umfragen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Als Sociale Dienst Drechtsteden zoeken we een systeem om de klanttevredenheid mee te meten van onze cliënten nadat zij een bezoek aan ons hebben gebracht of anderzijds van onze dienstverlening gebruik hebben gemaakt of met ons in aanraking zijn gekomen. In potentie willen we het systeem ook inzetten voor het meten van medewerkerstevredenheid
Interne Kennung: 1