209361-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Akkumulatoren und Batterien – BSAE EDĚ I + II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBSAE EDĚ I + II
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je navrhnout a vypracovat projektovou dokumentaci, a v souladu s ní provést stavební práce, dodat, nainstalovat, uvést do provozu a vyzkoušet bateriové úložiště a související zařízení v lokalitě elektrárny Dětmarovice, včetně prokázání garantovaných parametrů, a provést další stavební a jiné související práce
Interne KennungBSAE EDĚ I + II
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien
5. Los
LosLOT-0001