See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa czekolad. wyrobów cukierniczych, deserów, owoców suszonych i bakalii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolad. wyrobów cukierniczych, deserów, owoców suszonych i bakalii do Jednostek Wojskowych rejonu odpowiedzialności 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w 2026 roku. 2. Zakres zamówienia obejmuje 7 obszarów dostawy, stanowiących 14 zadań określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy (arkusze dla zadań 1-14) 3. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 4. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ (poszczególne pozycje asortymentowe znajdują się w oddzielnych plikach). 5. Miejsca dostaw w ramach poszczególnych siedmiu obszarów (zadań) określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 6. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie wszystkich zadań. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. 9. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 10. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 708676-2025
Interne Kennung: 137/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842000 Schokolade und Süßwaren, 15332410 Trockenobst, 15898000 Hefe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów, owoców suszonych i bakalii zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7