See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen en onderhoud van valbeveiliging (ankerpunten, borstweringen en vaste ladders)
Beschreibung: De aanbestedende overheid beoogt met deze plaatsingsprocedure een raamovereenkomst met een looptijd van 4 jaar af te sluiten betreffende het leveren, plaatsen en onderhoud van valbeveiliging (ankerpunten, borstweringen, levenslijnen, kooiladders en vaste ladders). AG Vespa beheert het patrimonium van de stad Antwerpen, het onderhoud van deze gebouwen gebeurt in eigen beheer of door externe partners. Regelmatig zijn onderhoudswerkzaamheden op hoogte noodzakelijk. Om het risico op een arbeidsongeval zo veel mogelijk te beperken, zijn er elementen nodig die bijkomend op het dak geplaatst worden zoals ankerpunten, gevelladders en borstwering. Deze moeten geleverd en geplaatst worden, en onderhouden al dan niet na keuring.
Interne Kennung: GAC_2025_03484
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113100 Geländeabsicherungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03484 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen en onderhoud van valbeveiliging (ankerpunten, borstweringen en vaste ladders)
Interne Kennung: 1