2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunctionals en Repromachines
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en onderhouden van Multifunctionals en Repromachines voor de locaties van O.R.S. Lek en Linge zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: twee (2) maal twaalf (12) maanden