See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace Krajské nemocnice Liberec, a.s. – opakovaná veřejná zakázka
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace Krajské nemocnice v Liberci. Výstavba bude členěna do na sebe navazujících fází výstavby, které budou podrobně vymezeny v plánu organizace výstavby, jehož nedílnou součástí bude časový harmonogram výstavby. Fáze výstavby, které jsou vzájemně technicky a provozně propojeny, tvoří dohromady jeden nedělitelný funkční celek. Nutnost dělení výstavby na fáze je dána provozními a časoprostorovými vazbami mezi souběhem nové stavby a provozem stávajících objektů, který nelze, s ohledem na zajištění péče o veřejné zdraví, přerušit.
Interne Kennung: Modernizace Krajské nemocnice Liberec, a.s. – opakovaná veřejná zakázka
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45400000 Baufertigstellung, 45215130 Bau von Kliniken, 45111210 Spreng- und Enttrümmerungsarbeiten, 45111100 Abbrucharbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 45111100 Abbrucharbeiten, 45111210 Spreng- und Enttrümmerungsarbeiten, 45215130 Bau von Kliniken, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Termíny plnění vyplývající z čl. 3 zadávací dokumentace a přílohy č. 3 Závazného návrhu smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace) případně cena Díla mohou být změněny v následujících případech: - cenu Díla je možno navýšit o míru inflace, resp. snížit o míru deflace za podmínek dle čl. 1.5 Část V a přílohy č. 6 Závazného návrhu smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace); - termíny plnění a cenu Díla je možno změnit z důvodu tzv. překážek na straně projektu za podmínek dle čl. 11 Část IV Závazného návrhu smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace); - termíny plnění je možno změnit z důvodu zvláště nevhodných klimatických podmínek, které dodavateli prokazatelně brání provádění příslušné části díla za podmínek dle čl. 10 Část IV Závazného návrhu smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace); - termíny plnění je možno změnit z důvodu prodlení na straně zadavatele při plnění povinností při plnění povinnosti zajistit vyklizení objektu H za podmínek dle čl. 8 Část IV Závazného návrhu smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace); - termíny plnění je možno změnit z důvodu prodlení na straně zadavatele při prodloužení jiné veřejné zakázky zadavatele, jejímž předmětem může být např. sanace podzemních chodeb v areálu zadavatele nebo řešení havarijního stavu inženýrských sítí v areálu zadavatele, a to za podmínek dle čl. 8 Část IV Závazného návrhu smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace); - termíny plnění je možno změnit z důvodu potřeby provedení dodatečných prací či Změn Díla, které budou provedeny v souladu s § 222 ZZVZ a které mají prokazatelný vliv na provádění Díla, resp. termín provádění Díla, a to vždy o dobu nezbytnou k jejich provedení za podmínek dle čl. 9 Část IV Závazného návrhu smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace); konkrétní podmínky těchto vyhrazených změn jsou popsány v čl. 6 až 12 Části IV Závazného návrhu smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace).