2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa polegająca na sprzedaży i dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego przy ciśnieniu nie niższym niż 1,8 kPa na potrzeby Akademii Wymiaru Sprawiedliwości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej dostawy polegającej na sprzedaży i dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego przy ciśnieniu nie niższym niż 1,8 kPa na potrzeby obiektów Akademii Wymiaru Sprawiedliwości z siedzibą w Warszawie (02-520) przy ul. Wiśniowej 50, zgodnie z zasadami określonymi w ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 (Dz.U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) oraz w wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych. Prognozowany pobór gazu ziemnego w okresie obowiązywania umowy wynosi: 4 886 800 kWh Punkty poboru zlokalizowane są w Kaliszu: ul. Wrocławska 193-195 oraz ul. Łódzka 2. CPV 09120000-6 paliwa gazowe CPV 09123000-7 gaz ziemny CPV 65210000-8 przesył gazu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 39/zp/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas, 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa polegająca na sprzedaży i dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego przy ciśnieniu nie niższym niż 1,8 kPa na potrzeby Akademii Wymiaru Sprawiedliwości (nr sprawy 39/zp/24)