2. Verfahren
Verfahren
Titel: HR Systeem
Beschreibung: De aanbestedende van een HR systeem o.a. ten behoeve van de uitvoering van de personeels- en salarisadministratie binnen de kaders van de CAO Rijk. Het betreft de administratie van +-400 personen (momenteel 392 PIL).
Interne Kennung: NIPV2025-EA-03780
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De uitvoering van onder andere de personeels- en salarisadministratie binnen de kaders van de Cao Rijk Het betreft de administratie van 400-500 personen (360 fte).
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: NIPV2025-EA-03780
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
Aanvullende classificatie (cpv): 75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1