209689-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Tragbare Computer – Rozvoj a modernizace infrastruktury základních škol Otrokovice – ZŠ Mánesova II. etapa a ZŠ T. G. Masaryka – dodávka IT vybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj a modernizace infrastruktury základních škol Otrokovice – ZŠ Mánesova II. etapa a ZŠ T. G. Masaryka – dodávka IT vybavení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka IT vybavení, týkající se modernizace odborných učeben včetně kabinetů v Základní škole Mánesova Otrokovice, příspěvkové organizace – část 1 veřejné zakázky, a v Základní škole T. G. Masaryka Otrokovice, příspěvkové organizace – část 2 veřejné zakázky. Cílem projektu je modernizovat výuku, zavést použití digitálních technologií, vybudovat kvalitní zázemí pro výuku odborných předmětů čímž dojde ke zkvalitnění výuky a vyšší motivaci a zájmu žáků o studium přírodovědných a polytechnických předmětů, a tím přispějí ke zvýšení klíčových kompetencí – přírodní vědy, cizí jazyky a polytechnické vzdělávání.
Interne Kennung2025019
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 32342000 Lautsprecher, 38652120 Videoprojektoren, 30231320 Tastbildschirme, 30195000 Tafeln, 35125100 Sensoren, 39162000 Lehrmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelZŠ Mánesova II. etapa – dodávka IT vybavení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka IT vybavení, týkající se modernizace odborných učeben včetně kabinetů v Základní škole Mánesova Otrokovice, příspěvkové organizace.
Interne KennungČást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342000 Lautsprecher, 38652120 Videoprojektoren, 30231320 Tastbildschirme, 30195000 Tafeln, 35125100 Sensoren, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 38510000 Mikroskope, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 39162000 Lehrmaterial
Optionen
Beschreibung der OptionenViz zadávací dokumentace uveřejněná na profilu zadavatele.
LosLOT-0002
TitelZŠ T. G. Masaryka – dodávka IT vybavení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka IT vybavení, týkající se modernizace odborných učeben včetně kabinetů v Základní škole T. G. Masaryka Otrokovice, příspěvkové organizace.
Interne KennungČást 2