20969-2026 - Ergebnis
Tschechien – Aktivkohle – Dynamický nákupní systém na dodávky aktivního uhlí pro čistírnu lagunových vod
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky aktivního uhlí pro čistírnu lagunových vod
BeschreibungPředmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému jsou dodávky práškového aktivního uhlí pro čistírnu lagunových vod v areálu „Laguny OSTRAMO". Zadávání dílčích veřejných zakázek bude probíhat v závislosti na provozních potřebách zadavatele v předem neurčených nepravidelných intervalech, přičemž předpokládaný interval je cca 2-3 měsíce.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenszadávací řízení na zavedení dynamického nákupního systému dle § 138 a násl. ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954000 Aktivkohle
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ0158994