See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Łask w latach 2025-2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu gminy Łask. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, polegającego na powtórzeniu podobnych usług, tj. odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na warunkach przewidzianych dla niniejszego postępowania, w wielkości 30% wartości zamówienia podstawowego.
Vorherige Bekanntmachung: 543322-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Łask w latach 2025 - 2026
Beschreibung: A) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy; nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz nieruchomości mieszanych tj. nieruchomości w części zamieszkałych, a w części niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne; B) wyposażenie do dnia rozpoczęcia świadczenia usług, tj. do dnia 1 stycznia 2025 roku wszystkich przedmiotowych nieruchomości w pojemniki lub worki (we wskazanych sytuacjach) na odpady, zgodnie z Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Łask oraz uchwałą w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi; C) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych zwanego dalej PSZOK oraz wyposażenie punktu w niezbędne pojemniki na odpady komunalne do dnia rozpoczęcia świadczenia usług; D) odbieranie i zagospodarowanie przeterminowanych leków dostarczanych przez mieszkańców do punktów zbiórek zlokalizowanych w aptekach – pojemniki dostarcza Zamawiający; E) odbieranie i zagospodarowanie zużytych baterii i akumulatorów małogabarytowych oraz wyposażenie wskazanych placówek oświatowych i instytucji pożytku publicznego w pojemniki; F) przeprowadzenie jeden raz w roku objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych na terenie nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe; G) przeprowadzenie edukacji ekologicznej 1 raz w roku