Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 48224000 Softwarepaket für die Webseitenbearbeitung, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: Belgien
Allgemeine Informationen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72415000 Verlenen van host-diensten voor websites
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 72267100 Onderhoud van software voor informatietechnologie, 48224000 Software voor webpage-editen, 48311100 Systeem voor documentenbeheer
Plaats van uitvoering
Land: België
Algemene informatie