See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verhuur en plaatsing van voorzieningen voor de sanitaire ruimtes, met inbegrip van de levering van navullingen, met respect voor duurzame ontwikkeling
Beschreibung: Deze opdracht betreft de verhuur van voorzieningen bestemd voor de toilet- en sanitaire ruimtes en de verhuur, de vervanging en het onderhoud van dameshygiëneboxen en toiletborstels voor de betrokken gebouwen van Actiris, met respect voor duurzame ontwikkeling. Het voorwerp van de opdracht past immers binnen het kader van duurzame ontwikkeling. De in het bestek (percelen 1 en 2) vermelde keurmerken zijn verplicht voor deze opdracht, in overeenstemming met artikel 54, § 1, van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten. Er is aan alle voorwaarden voldaan die in deze laatste bepaling zijn vermeld. De keurmerkeisen hebben alleen betrekking op criteria die verband houden met het voorwerp van de opdracht en zijn geschikt voor de omschrijving van de kenmerken van de leveringen die het voorwerp van de opdracht vormen. Daarnaast valoriseert de aanbesteder in het overeenkomstig gunningscriterium de inschrijvers die zich inzetten voor duurzame ontwikkeling. In de huurprijzen zijn de navullingen inbegrepen, cf. prijslijst. De opdracht betreft eveneens de aankoop van de navullingen die bij deze voorzieningen horen in het geval van bijkomende bestellingen. De leveringen vallen hoofdzakelijk onder de volgende CPV-codes: - 39000000-2 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgezonderd verlichting) en schoonmaakproducten - 33770000-8 Papieren hygiëneartikelen - 33771000-5 Papieren producten voor sanitair gebruik - 33763000-6 Papieren handdoeken - 39831700-3 Zeepautomaten - 39224340-3 Afvalbakken - 34928480-6 Afval- en vuilcontainers en bakken - 42968200-1 Automaten voor hygiënische benodigdheden - 42968300-2 Wc-papierophangsysteem - 42968000-9 Verdelers - 39224310-4 Wc-borstels - 44618100-6 Lichte containers - 44619000-2 Overige opbergmiddelen - 39811000-0 Preparaten voor het parfumeren van kamers of voor het neutraliseren van geuren in kamers - 39811100-1 Luchtverfrissers - 39811110-4 Luchtverfrisserhouders - 39811200-2 Luchtzuiveraars - 39811300-3 Geurverdrijvers
Interne Kennung: Csc-Bestek 20-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Csc-Bestek 20-2025 - 1
Beschreibung: Plaatsing en verhuur van bij elkaar passende voorzieningen (inclusief navullingen) voor de gemeenschappelijke sanitaire ruimtes: dispensers met papieren handdoekjes, zeepdispensers en vuilnisbakken
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Csc-Bestek 20-2025 - 2
Beschreibung: Plaatsing en verhuur van toiletpapierdispensers (inclusief navullingen).
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Csc-Bestek 20-2025 - 3
Beschreibung: Verhuur, vervanging en onderhoud van dameshygiëneboxen en toiletborstels
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Csc-Bestek 20-2025 - 4
Beschreibung: Plaatsing en verhuur van luchtverfrissers (inclusief navullingen).
Interne Kennung: 4