2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace tramvajové trati Nádraží – Poliklinika, Litvínov – Správce stavby
Beschreibung: Předmětem zakázky je výkon funkce správce stavby a poskytnutí souvisejících služeb při realizaci stavební zakázky na modernizaci tramvajové trati Nádraží – Poliklinika v Litvínově. Stavební zakázka bude realizována metodou Design-Bid-Build za využití tzv. Červené knihy FIDIC. Podrobné informace o stavební zakázce jsou uvedeny v její zadávací dokumentaci uveřejněné na profilu zadavatele: https://tenderarena.cz/dodavatel/zakazka/783252 Předmět zakázky je podrobně specifikován v předloze smlouvy.
Interne Kennung: Modernizace tramvajové trati Nádraží – Poliklinika, Litvínov – Správce stavby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V podrobnostech viz zadávací dokumentaci; postup v řízení v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71315000 Haustechnik, 71315400 Gebäudeinspektion, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71520000 Bauaufsicht, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71315000 Haustechnik, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazků ze smlouvy. Podmínky pro tyto změny a jejich obsah jsou vymezeny v předloze smlouvy.