See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch samochodów specjalistycznych (śmieciarek) na potrzeby systemu zbierania odpadów komunalnych w Gminie Zławieś Wielka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. : ” Zakup dwóch samochodów specjalistycznych (śmieciarek) na potrzeby systemu zbierania odpadów komunalnych w Gminie Zławieś Wielka ”. 2. Opis przedmiotu zamówienia dla Części I 2.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, wcześniej nieużywanego, wolnego od wad: samochodu ciężarowego z zabudową typu śmieciarka. 2.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 (dla Części I) 3. Opis przedmiotu zamówienia dla Części II 3.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, wcześniej nieużywanego, wolnego od wad: samochodu ciężarowego z zamontowanym urządzeniem hakowym i zabudową wciąganą typu śmieciarka. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 (dla Części II)
Vorherige Bekanntmachung: 810650-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Zakup i dostawa fabrycznie nowego, wcześniej nieużywanego, wolnego od wad samochodu ciężarowego z zabudową typu śmieciarka
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 (dla Części I)
Interne Kennung: GLO-0001
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zakup i dostawa fabrycznie nowego, wcześniej nieużywanego, wolnego od wad samochodu ciężarowego z zamontowanym urządzeniem hakowym i zabudową wciąganą typu śmieciarka
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 (dla Części II)
Interne Kennung: GLO-0002