2. Verfahren
Verfahren
Titel: Examenontwikkeling en beoordeling van examens voor het CNaVT
Beschreibung: De Taalunie is voornemens één overeenkomst af te sluiten met een wetenschappelijk team voor examenontwikkeling en de beoordeling van examens voor het Certificaat Nederlands als Vreemde Taal. De opdracht heeft betrekking op de uitbesteding van taken, horend bij de ontwikkeling en beoordeling van de examens. Voor aanvullende informatie, verwijzen wij u naar de Aanbestedingsleidraad. De opdrachtwaarde wordt geschat op €1.400.000 over vier jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73220000 Beratung im Bereich Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan éénmaal worden verlengd met twee jaar.