2. Verfahren
Verfahren
Titel: Návrh a implementace frontendové aplikační vrstvy a UX/UI architektury komplexní digitální platformy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí IT služeb spočívajících v návrhu, vývoji a implementaci frontendové aplikační vrstvy a UX/UI architektury digitální platformy, přičemž frontendová vrstva zahrnuje aplikační a rozhodovací logiku a související integrace na podnikové IT systémy (nejde o pouhé grafické či prezentační rozhraní) v rámci projektu ANAFRA Globalweb.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí IT služeb spočívajících v návrhu, vývoji a implementaci frontendové aplikační vrstvy a UX/UI architektury digitální platformy, přičemž frontendová vrstva zahrnuje aplikační a rozhodovací logiku a související integrace na podnikové IT systémy (nejde o pouhé grafické či prezentační rozhraní) v rámci projektu ANAFRA Globalweb
Interne Kennung: VZ0242899