210110-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Radioaktive Stoffe – Dodávky diagnostického radiofarmaka 18F-Fludeoxyglukosa (FDG) pro pozitronovou emisní tomografii (PET)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky diagnostického radiofarmaka 18F-Fludeoxyglukosa (FDG) pro pozitronovou emisní tomografii (PET)
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky diagnostického injekčního roztoku s účinnou látkou Fludeoxyglucosum (18F) pro pozitronovou emisní tomografii pro Kliniku radiologie a nukleární medicíny zadavatele. Předmětem nabídky může být pouze požadovaný druh radiofarmaka, který je uveden v číselníku individuálně připravovaných vyráběných léčivých přípravků (dále jen „IPLP“) platném ke dni podání nabídky. Terapeutické indikace dle SPC: diagnostické snímkování určitých částí těla za účelem zobrazení nádoru, zánětu, pro posouzení viability myokardu a v epileptologických indikacích.
Interne Kennung2026_003_00_00
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09343000 Radioaktive Stoffe
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky diagnostického injekčního roztoku s účinnou látkou Fludeoxyglucosum (18F) pro pozitronovou emisní tomografii pro Kliniku radiologie a nukleární medicíny zadavatele.