2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa freonu wraz z dzierżawą butli dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa freonu wraz z dzierżawą butli dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SWZ. Składana oferta powinna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia nr 1, który szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 386157-2024
Interne Kennung: 702401549
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111000 Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa freonu wraz z dzierżawą butli dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-6.
Beschreibung: Część zamówienia nr 1: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1