2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowości i wznowień wydawniczych do Biblioteki Raczyńskich w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowości i wznowień wydawniczych w 2025 roku, tj. książek z literatury beletrystycznej, literatury dla dzieci i młodzieży oraz literatury popularnonaukowej i naukowej do Biblioteki Raczyńskich
Vorherige Bekanntmachung: 532617-2025
Interne Kennung: 6/2025/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück